KONST / Litografier / Färglitografi 11943473
nr 1194 3473
Färglitografi
travhäst, monogramsignerad, numrerad 204/350. Motivet: 40x29
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 juli 2018
kl 19:12:35
100 kr
150 kr